Malkarasonhaber fuar haber 2019malkarasonhaber....jpgUFUK SELEN. 7. KİTAP

malkarasonhaber
saygınIMG-20170704-WA0000IMedya Batı11Trakya Gazetesiavrupa gazetesi (1)avrupa gazetesi (2)Gülmeden Ölemem... Malkara sonhaber3avrupa gazetesiIMG_20170403_165601_036malkarasonhaberYazar-Egitmen-Dr.-Ufuk-Selen-3Yazar-Egitmen-Dr.-Ufuk-Selen-112433088_1258434537515624_228673148_o.jpg

http://www.avrupagazetecilik.com.tr/ufuk-selenin-unu-yurt-disina-tasti.html

http://www.malkarasonhaber.com/trakyanin-en-iyi-yazari-odullu-ufuk-selen-imza-gununde-okuyuculari-ile-bulustu/

http://www.devrimgazetesi.com.tr/malkarali-yazar-denizliye-gidiyor/

http://www.malkarasonhaber.com/yazar-ufuk-selen-den-italyadan-sonra-malkarada-imza-gunu/

http://www.malkarasonhaber.com/malkarali-yazar-ufuk-selen-tuyap-kitap-fuarinda/

http://www.habertekirdag.net/yazar-ufuk-selen-son-kitabini-anlatti

http://www.tekir.tv/tekirdagli-unlu-yazar-ufuk-selen.html

http://habertekirdag.net/ufuk-selen-yeni-kitabiyla-karsimizda

http://www.malkarasonhaber.com/gazeteci-yazar-ufuk-selenin-4-kitabi-cikti/

avrupa gazetesi motivasyonmalkarasonhaber motivasyonMOTİVATİON_Dr. Ufuk SELEN_2017
Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk SELEN’ den yeni kitap: “İç ve Dış Motivasyon”

Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk SELEN, 6. kitabı olan “Yerel Yönetimlerde İç ve Dış Motivasyon” LAMBERT Academic Publishing Yayınları logosuyla 24 Ağustos’ tan itibaren tüm uluslararası kitapevlerinde…
24 yıllık mesleki basın ve iletişim hayatında Radyo, televizyon, gazete, dergi ve kişisel gelişim kitaplarıyla iletişim camiasında hatırı sayılır bir tecrübeye sahip olan ve pek çok uluslararası şirket ve kişisel ismin iletişim ve eğitim danışmanlığını yapıp, yönettiği krizlerle sayısız başarılara imza atan, yazdığı kitaplar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı ödüllerle adından söz ettiren Kişisel Gelişim Uzmanı ve iletişim danışmanı Dr. Ufuk Selen’ in 6. Kitabı “İç ve Dış Motivasyon” 24 Ağustos’ tan itibaren uluslararası kitapçılarda raflardaki yerini aldı. Bugüne kadar Birçok ülkede Yaşam Koçluğu, İletişim ve Eğitim danışmanlığı gibi Kişisel Gelişim alanında konferans ve seminerler veren Dr. Ufuk SELEN “Yerel Yönetimlerde İç ve Dış Motivasyon” ismini verdiği kitabında, bu defa Motivasyon kavramından yola çıkarak Yerel Yönetimde İç ve Dış Motivasyon tekniklerini kullanmanın püf noktalarını paylaşıyor.
Yazar Dr. Ufuk SELEN’ in Yeni Kitabı “Yerel Yönetimlerde İç ve Dış Motivasyon”, Akademik yayınlarda dünyaca ün yapmış Almanya’ nın LAMBERT Academic Publishing Yayınlarından basılarak 24 Ağustos 2017 tarihinden itibaren uluslararası boyutta dünyaya tanıtımı ve satışı başladı.
Kişisel Gelişim ile ilgili çalışmalarının yanı sıra Akademik çalışmalarıyla da birçok ülkede verdiği konferans, seminer ve söyleşileriyle bildiğimiz Tekirdağ’ ın Malkara ilçesinden olan Dr. Ufuk SELEN, akademik eserlerine uluslararası boyutta yazdığı yeni çalışmayla bir yenisini daha ekliyor. Almanya’ nın LAMBERT Academic Publishing Yayınlarından basılarak dünyaca ünlü Amazon, bod, morebooks, umbreit, unibook, unifacmanu ve cinnemonteal gibi uluslararası boyuttaki satış noktalarından okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
Lambert Acedemic Publishing yayınlarından gelen teklif üzerine akademik kitabını okurlarıyla buluşturmaya olumlu baktığını belirten Dr. Ufuk SELEN uluslararası boyuttaki bu eserinde; “Motivasyon insan ilişkilerine yön veren en önemli olgulardan biridir. Hangi türde olursa olsun bütün işletmelerin kurum ve kuruluşların ortak hedefi insanların çabalarını amacı gerçekleştirmeye doğru yoğunlaştırmaktır. İş ne olursa olsun sonuçta istenen şey söz konusu işin yapılabilmesi ise insanın istekli olmasını, işi benimsemesini gerektirir. Bu çalışmanın amacının çalışan personele yönelik gerçekleştirilen araştırmayla cinsiyet, eğitim ve örgütsel statü açısından içsel ve dışsal motivasyon eğilimlerinin değişip değişmediğinin belirlenmesidir. İstatistik çalışmaları sonucu ortaya çıkan verilerle araştırmanın sonuçlarına ulaşılmış ve sonuç olarak iç ve dış motivasyon tekniklerinde ekonomik, psiko-sosyal, örgütsel ve yönetsel araçların motivasyon üzerindeki etkileri incelenmeye çalışılmıştır. Bu akademik kitap ile İç ve dış motivasyon teknikleri açısından ilişkilerin boyutları incelenmiştir.” Dedi.
Dr. Ufuk SELEN’ in 6. Kitabı “Yerel Yönetimlerde İç ve Dış Motivasyon”, 24 Ağustos 2017 tarihinden itibaren Türkiye ile birlikte Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Belçika, Fransa gibi tüm ülkelerde okuyucularıyla buluştu.
Adsızsaygınmalkara.tüyap