Tekirdağ Malkaralı Yazarımız Ufuk SELEN Tüyap Kitap Fuarında Okurlarıyla Buluştu

Standard

1–9 Kasım 2008 Tarihinde İstanbul Tüyap ta yapılan Kitap fuarında Tekirdağ Malkaralı yazarımız, Sayın Ufuk SELEN okurlarıyla buluştu.

Bu yıl Yirmi yedincisi düzenlenen Kitap fuarında, birçok ünlü yazar kitaplarını okurlarıyla buluşturdu. Fuarın son günü olan, 9 Kasım günü Tekirdağlı yazarımız Ufuk SELEN’ de Tüyap fuar merkezinde, hem okurlarıyla buluştu hem de gündemdeki diğer birçok yazarla tanışma ve sohbet etme fırsatı buldu.
Trakyabook 2008 Trakya’nın en iyi yazar ödülünü aldıktan sonra adı gündemden hiç düşmeyen yazar Selen, ilk kez katıldığı kitap fuarında da Tekirdağ’ın ismini kitaplarıyla tüm okurlarına duyurdu.
İlk kez katıldığım kitap fuarında Tekirdağlı bir yazar olarak bu denli profesyonel yazarların arasında olmaktan büyük bir feyiz aldığını ve ufkunun genişlediğini belirten Sayın Ufuk SELEN, bundan sonraki tüm davetlerde genç bir yazar olarak Tekirdağ’ın ve Malkara’nın ismini duyurmaktan onur duyacağını söyledi.
Yirmi yedinci kitap fuarının son gününde, Trakyalı yazarımız Ufuk SELEN’ in yanı sıra gündemdeki yazarlardan Aydın DORSAY, Buket UZUNER, İpek ONGUN, Cezmi ERSÖZ ve Canan TAN gibi birçok ünlü yazar okurlarıyla buluşup kitaplarını imzaladı.

About Ufuk Selen

Dr. Ufuk Selen Motivasyon Doktoru Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu Yazar İstanbul - Tekirdağ ( Profesyonel Koç Dr. Ufuk Selen, Dr. Ufuk Selen – Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Motivasyon Doktoru Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ İletişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Öğrenci Koçu İletişim, Tekirdağ Yaşam Koçu İletişim, Tekirdağ İletişim Koçu İletişim, Tekirdağ Kariyer Koçu İletişim. Yaşam Koçu, Aile Koçluğu, Bireysel Koçluk, Takıntı, Kaygı, Panik, Trakya, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Silivri, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy, Saray, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Ergene, Kapaklı, Hayrabolu, Muratlı )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s