Ufuk Selen’in Yeni Kitabı: Önce İnsan

Standard

Malkaralı Eğitmen-Televizyoncu ve Yazar Ufuk SELEN’ in üçüncü kitabı olan “İşletmelerde ÖNCE İNSAN” okurlarıyla buluşuyor.

once_insan_on_240x364

1978 Malkara doğumlu olan Yazar Ufuk SELEN, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İletişim Radyo Televizyon, Anadolu Üniversitesi İşletme İnsan Kaynakları ve Namık Kemal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra Motivasyon Uzmanlığıyla Doktora çalışmalarını sürdürüyor. Namık Kemal Üniversitesi Malkara Meslek Yüksek Okulunda Halkla İlişkiler, İletişim ile Yaşam Becerileri ve Sosyal etkinlikler üzerine Öğretim Elemanı olarak görev yaptı. Halen Malkara Belediyesinde Uzman Eğitmen olarak Basın ve Halkla İlişkiler görevini yürüten yazar Ufuk SELEN, 3 üncü kitabı olan “İşletmelerde ÖNCE İNSAN” adlı kitabını okurlarıyla buluşturdu.

2004 yılında “Umudun Gölgesi Siyah Olmasın ” adlı ilk kitabını çıkaran, 2008 yılında ikinci kitabı ” Hayat Akıyor… Sen Duruyorsun” adlı kitabıyla 2008 yılında Trakya’nın en iyi yazarı ödülüne layık görülen yazar Ufuk SELEN, üçüncü kitabı için ise yine uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel bir kitap olduğunu belirtti.

Uluslar Arası Şirketlerde verdiği seminerlerle İletişim ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı ile Yaşam Koçluğu çalışmalarında adını sıkça duyduğumuz Yazar Ufuk SELEN Akademik anlamda da Kamu ve Özel Üniversitelerde yaptığı eğitmenliklerle Doktora kariyerini devam ettirmektedir.  Yazar Ufuk SELEN’ in üçüncü kitabının Görsel Sanat Yönetmenliğini Öğr. Gör. Mücella Cihan, Editörlüğünü Betül Çilli, Eğitim Danışmanlığını Yrd. Doç. Dr. Yasemin Oraman, Basın Danışmanlığını Beste Emre Güngör ve Ferdi Haki, Halkla İlişkilerini Nermin Tuna, İç Tasarımını Murat Kurt, Kapak tasarımını Murat Balcı hazırlarken Ar-Ge Ekibini de Fulya Arslan, Hülya Öztürk, Feray Öztürk, Caner Karakaya, Hale Avcı, Melek Dermen, Seyhan Sancak ve Yener Ulufer oluşturdu.

İstanbul Sarmaşık Yayınlarından Temmuz 2012 basım tarihiyle basılarak tüm kitapçılara dağıtılan eserin ana temasında,  motivasyon ve çalışanların verimliliği arasındaki ilişkinin oluşumu ve uygulamada ortaya çıkan boyutları anlatılıyor.

Yazar Ufuk Selen; Başarılı işletmelerin, insan kaynaklarının tam olarak önemini kavradıklarını ve çalışma hayatında “Önce İnsan” anlayışı ile hareket etmeye başladıklarını, işi yapanların çalışan insanlar olduğuna göre insanların daha verimli çalışmalarını sağlamanın işletmenin başarısını arttıracağını, yöneticilerin bu durumu çeşitli motivasyon teknikleri uygulayarak gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtiyor.

once_insan_onarka_840

About Ufuk Selen

Dr. Ufuk Selen Motivasyon Doktoru Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu Yazar İstanbul - Tekirdağ ( Profesyonel Koç Dr. Ufuk Selen, Dr. Ufuk Selen – Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Motivasyon Doktoru Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ İletişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Öğrenci Koçu İletişim, Tekirdağ Yaşam Koçu İletişim, Tekirdağ İletişim Koçu İletişim, Tekirdağ Kariyer Koçu İletişim. Yaşam Koçu, Aile Koçluğu, Bireysel Koçluk, Takıntı, Kaygı, Panik, Trakya, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Silivri, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy, Saray, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Ergene, Kapaklı, Hayrabolu, Muratlı )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s