YAZAR DR. UFUK SELEN, SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ…

Standard

Tekirdağ Valiliğinin Kütüphaneler Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikte Malkara’lı Gazeteci-Yazar-Eğitmen ve Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen’de yer alarak kitaplarını imzaladı.

27 Mart Pazartesi günü başlayan ve geniş bir içeriğe sahip olan programın son günü olan 31 Mart Cuma Günü de Dr. Ufuk Selen’e ayrıldı.

  1. Kütüphaneler Haftası nedeniyle Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen programın son gününde Tekirdağ Ticaret Borsası Ortaokulunun 5 ve 7 inci sınıfı öğrencileriyle söyleşide bulunan Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar, Gazeteci ve Eğitmen Dr. Ufuk Selen öğrencilere yaptığı konuşmasında Kişisel gelişimimizi artırmak için doğru güzel ve etkili konuşma konusunda Diksiyon ve iletişimin önemine değindi.

Dr. Selen konuşmasının devamında ise hayatımızla ilgili kararlar verirken kurduğumuz hayallerin yaşantımız üzerinde etkisi ve doğru kararlar vermemizdeki rolüne değindi, günlük hayatımızda motivasyonun başarı ve başarısızlıklarımızdaki rolünün önemi, hedefe ulaşmamızdaki etkisinin önemini anlattı.

Öğrencilerin dikkatle dinlediği Dr. Ufuk Selen daha sonra öğrencilere kitaplarını imzaladı.

Tekirdağ Namık Kemal İl Halk Kütüphanesindeki söyleşi ve imza günü etkinliğine Kütüphane Müdürü Hamide Çakır, Kütüphane Personeli Özgür Kalender, Ticaret Borsası Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Başaran Çoban, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hakan Çetin ve öğrenciler katıldı.

Yazar-Egitmen-Dr.-Ufuk-Selen-3

About Ufuk Selen

Dr. Ufuk Selen Motivasyon Doktoru Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu Yazar İstanbul - Tekirdağ ( Profesyonel Koç Dr. Ufuk Selen, Dr. Ufuk Selen – Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Motivasyon Doktoru Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ İletişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Öğrenci Koçu İletişim, Tekirdağ Yaşam Koçu İletişim, Tekirdağ İletişim Koçu İletişim, Tekirdağ Kariyer Koçu İletişim. Yaşam Koçu, Aile Koçluğu, Bireysel Koçluk, Takıntı, Kaygı, Panik, Trakya, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Silivri, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy, Saray, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Ergene, Kapaklı, Hayrabolu, Muratlı )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s