Tekirdağ’ın Gururu, Malkara’lı Yazar Dr. Ufuk Selen, Ekim ve Kasım Ayında Yurt Dışında Okurları ile Buluşuyor…

Standard

Ufuk Selen - 2019

2008 yılında Trakya’nın en iyi yazarı ödülüne layık görülen Dr. Ufuk Selen 6. ve 7. Kitabı Yerel Yönetimlerde İç ve Dış Motivasyon ve Motivasyon Araçları ve Yardımcı Ögeleri kitapları Almanya’ nın Lambert Academic Publishing yayınlarından okurlarıyla buluşmuştu. Dr. Ufuk Selen, İsmini Türkiye ve diğer Dünya ülkelerinde düzenlenecek imza günü ve söyleşi etkinlikleriyle duyurmaya devam ediyor. Motivasyon Doktoru ve aynı zamanda Yaşam Koçluğu ile İletişim ve Kişisel Gelişim Uzmanı olan Dr. Ufuk Selen Kişisel gelişim ve Motivasyon üzerine yazdığı Akademik makale, deneme ve kitaplarıyla kendiyle yarışmaya ve başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Dr. Ufuk Selen Kimdir; Dr. Ufuk Selen, Ekim 1978’te Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde doğdu. Şiir ve yazılarını ilk kez 1996 yılında Emek gazetesindeki “Ufuk Çizgisi” adı altındaki köşesinde okuyucularıyla paylaştı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi İletişim bölümünü bitirmesinin ardından, Marmara gazetesinde “Ufuk Çizgisi” köşesinde yayınlanan yazılarıyla ve yaptığı radyo programlarıyla da profesyonel olarak iletişim alanında önemli adımlar attı. Özel Televizyon kanallarında yönetmenlik alanında da birbirinden güzel projeleri imzaladı. 2003 Yılında Anadolu Üniversitesinden mezun oldu. 2009 Yılında Namık Kemal Üniversitesinde Yüksek Lisansını, 2016 Yılında da Doktora Eğitimini tamamladı. Tekirdağ’da yaşayan şairler antolojisinde, yerel bir şair olarak şiirleri yayınlandı. 2004 Yılının Ekim ayında ‘’Umudun Gölgesi Siyah Olmasın’’ adlı ilk kitabını yayınladı. 2008 Yılında yayınlanan “Hayat Akıyor Sen Duruyorsun” adlı kitabıyla Trakya’nın en iyi yazarı ödülünü aldı. 2012 Yılında “Önce İnsan” ve 2014 Yılında “Diksiyon ve İletişim” isimli kişisel gelişim kitaplarıyla yurt içi ve yurt dışında düzenlenen imza günü ve söyleşi etkinlikleriyle geniş bir okuyucu kitlesiyle buluştu. 2017 yılında “…gülmeden ölemem” ve “Yerel Yönetimlerde iç ve dış motivasyon” adlı yayınlarının ardından 2018 yılında “Motivasyon” adlı son kitabıyla yurt içi ve yurt dışında düzenlenen imza günü ve seminerlerde söyleşi konuğu olarak katılım sağlayarak okurlarıyla buluşmaya ve kitaplarını imzalamaya devam ediyor. Yazar Dr. Ufuk Selen’in Kasım ayında İstanbul Tüyap’ta düzenlenecek olan 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında okurlarıyla söyleşi ve imza günü etkinlikleriyle buluşacağı bilgisi edinildi.

Tekirdağ Malkaralı Yazar Dr. Ufuk Selen, Türkiye’ de birçok il de düzenlenen imza günü ve söyleşi etkinliklerinin yanı sıra İtalya, İspanya, Yunanistan, Kıbrıs, Fransa, Belçika, Almanya, Hollanda ve Lüksemburg gibi birçok ülkede de imza ve söyleşi etkinliklerinin ardından Ekim ve Kasım ayları içerisinde gülmeden ölemem ve motivasyon adlı son kitaplarıyla yurt dışında yine okurlarıyla buluşacak

About Ufuk Selen

Dr. Ufuk Selen Motivasyon Doktoru Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu Yazar İstanbul - Tekirdağ ( Profesyonel Koç Dr. Ufuk Selen, Dr. Ufuk Selen – Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Motivasyon Doktoru Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ İletişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Öğrenci Koçu İletişim, Tekirdağ Yaşam Koçu İletişim, Tekirdağ İletişim Koçu İletişim, Tekirdağ Kariyer Koçu İletişim. Yaşam Koçu, Aile Koçluğu, Bireysel Koçluk, Takıntı, Kaygı, Panik, Trakya, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Silivri, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy, Saray, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Ergene, Kapaklı, Hayrabolu, Muratlı )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s