Ufuk Selen 28. İstanbul Kitap Fuarında

Standard

Tekirdağ Malkara’lı Yazar Ufuk SELEN 28. İstanbul Kitap Fuarında…

28. İstanbul Kitap Fuarında Tekirdağ Malkara’lı Yazar Ufuk SELEN’ de Fuarın ilk gününde okuyucularıyla buluştu.

28. İstanbul Kitap Fuarı 31 Ekim 2009 – 08 Kasım 2009 tarihleri arasında yapılacak olan 28. İstanbul Kitap Fuarı’nın organizatörlüğünü bu yıl TÜYAP FUAR MERKEZİ üstleniyor.

Hayat Akıyor… Sen Duruyorsun. Söyle Kendin için ne yapıyorsun? adlı 2. kitabıyla 2008 yılında okurlarıyla buluşan yazar Ufuk SELEN, geçtiğimiz yıl ilk kez katıldığı kitap fuarından sonra bu yılda 28. düzenlenen İstanbul Kitap Fuarının ilk gününde okurlarıyla bir araya gelerek kitaplarını imzaladı.
2008 yılında Trakyanın en iyi yazarı ödülünü alarak, yazarlık alanında ismini perçinleyen Yazar Ufuk SELEN, katılmış oldugu fuarlar ve kültür programlarında Trakyanın ismini duyurmaya devam ediyor.
Kitap kurtları ile yazarları buluşturacak olan bu fuara umarız ki bu yıl çok daha fazla ilgi olur. Kitap okuma alışkanlığının iyice düşüşe geçtiği ülkemizde kitap okurlarını görmek insanı mutlu ediyor.

Geçen yıl yapılan Kitap fuarında 750 yazar bir araya gelmişti. 300’e yakında kitapevi katılmıştı.

Beylikdüzü’nde, 31 Ekim 2009 – 8 Kasım 2009 tarihlerinde yapıalcak olan 28. İstanbul Kitap Fuarı’nın ana teması ve Onur Yazarı Cevat Çapan seçildi. Kitap Fuarı süresince Cevat Çapan’ın şiirleri, çevirileri ve yaşamı üzerine söyleşi ve panellerin yer aldığı etkinlikler yapılacak.

Öğrenci, öğretmen ve emeklilere girişin ücretsiz olduğu fuar giriş ücreti 5 tl’dir.

 

210927.jpg

About Ufuk Selen

Dr. Ufuk Selen Motivasyon Doktoru Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu Yazar İstanbul - Tekirdağ ( Profesyonel Koç Dr. Ufuk Selen, Dr. Ufuk Selen – Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu, Tekirdağ Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Yaşam Koçu Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Motivasyon Doktoru Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ İletişim Uzmanı Dr. Ufuk Selen, Tekirdağ Öğrenci Koçu İletişim, Tekirdağ Yaşam Koçu İletişim, Tekirdağ İletişim Koçu İletişim, Tekirdağ Kariyer Koçu İletişim. Yaşam Koçu, Aile Koçluğu, Bireysel Koçluk, Takıntı, Kaygı, Panik, Trakya, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Silivri, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy, Saray, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Ergene, Kapaklı, Hayrabolu, Muratlı )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s